Доставка та оплата штучних квітів

Відправка товару здійснюється через 1-3 робочі дні після оформлення замовлення та відправляється через служби доставки Нова пошта, УкрПошта, Делівері, Ін-Тайм, МістЕкспрес, Автолюкс, Гюнсел по всій Україні та в ближнє зарубіжжя з можливістю відстеження розташування посилки. Перед вибором способу доставки просимо зв'язатися з нами для уточнення деталей. Незалежно від обраного Вами способу оплати (передоплата або післяплата), Ви зможете відстежувати стан Вашого замовлення онлайн.

Вартість доставки включає витрати на обробку, упаковку і поштові витрати. Витрати на обробку фіксовані, у той час як витрати на транспортування можуть змінюватись в залежності від ваги посилки.

Як довго доставляється замовлення?

Термін доставки товару залежить від транспортної (кур'єрської) компанії, яку Ви оберете. На етапі оформлення замовлення Вам буде запропоновано список таких компаній із приблизним терміном доставки. Практика показує, що якщо замовлення потрібно доставити швидше, то варто вибирати Нову пошту, оскільки ця служба доставки на відміну від інших працює без вихідних та має більш чітку логістику.