Як заробити на штучних квітах. З чого почати?

Як заробити на штучних квітах

Шукайте спосіб як заробити на продажі штучних квітів, але не знаєте з чого почати? Ми надамо Вам кілька простих порад, які допоможуть Вам у вирішенні цього питання.
Мова в цій статті піде про продаж штучних квітів у роздріб та будуть надані відповіді на поширені питання при старті свого бізнесу. І так відповідь на перше запитання:

Які штучні квіти купити в першу чергу?

Ми рекомендуємо почати з готових рішень, таких як штучні букетивінки та оформлювальна стрічка. Складання своїх індивідуальних букетів - це вже наступний рівень, який дозволить зростати бізнесу, але й вимагає набагато більших зусиль щодо контролю та закупівлі. Асортимент передбачуваної закупівлі слід формувати, виходячи з хітових товарів. Як дізнатися, що буде продаватися краще? Відповідь проста: багато інтернет магазинів мають сторінки з лідерами (хітами) продажів. На нашому сайті також є така сторінка mirbuketov.com.ua/best-sales, яку ми настійно рекомендуємо прошерстити. Також слід зосередити свою увагу на недорогих квітах і букетах, оскільки їх продати, як правило, простіше, ніж дорожчі.

Оскільки торгівля штучними квітками носить сезонний характер, то виникає друге питання:

Коли зробити закупівлю?

Пік роздрібного продажу штучних квітів припадає на Великдень і поминальний тиждень, а отже щоб бути готовим до цих дат потрібно вже встигнути замовити, отримати та підготувати товар до продажу - це приблизно тиждень. Старт продажів варто розпочати за 2-4 тижні до вказаних дат. Підсумок закупівлю слід здійснювати приблизно за місяць до пікових дат.

Якщо з моментом закупівлі штучних квітів ми визначись, то виникає резонне питання:

На яку суму купити штучні квіти та букети?

Звичайно багато сума закупівлі залежить від потенційного обсягу продажів, від асортименту та місцевості. Але в будь-якому випадку ми вважаємо, що мінімальна сума повинна становити 10 000 грн. За такої суми закупівлі багато постачальників починають надавати знижку, що економить Ваш бюджет і робить ціни на товари ще більш привабливими. До речі, у нас на сайті діє система знижок і починаючи з вищевказаної суми на деякі товари надається знижка у розмірі 3%. І наступне питання: моє ціноутворення.

Яку маржу потрібно встановити?

Однозначно відповісти на це питання складно, оскільки багато факторів впливає на конкурентне цінування, але хочемо відзначити той факт, що на деякі штучні букети можна сміливо множити закупівельну ціну на 2, а то і на 3 і продавати роздрібному покупцю.

Як знайти надійного постачальника квітів?

Раз вже Ви читаєте цю статтю на нашому сайті, то й не варто далі борознити простори Інтернету в пошуках кращого, адже наш інтернет-магазин готовий запропонувати широкий асортимент квіткової продукції зі штучних матеріалів за вигідними цінами. Ми займаємося імпортом товарів з Китаю і тому можемо запропонувати ціну перших рук для наших оптових покупців. Наш сайт діє з початку 2016 року, хоча у цьому бізнесі ми з 2008 року.

Сподіваємося, що цей матеріал був корисним для Вас, можливо він навіть наштовхнув Вас на певні думки і навіть підштовхнув до дії. У будь-якому випадку ми бажаємо Вам успіхів у добрих починаннях.